Resident Evil Village – ciekawostki, smaczki i detale

Firma Capcom od minionego piątku podbija świat niezwykle udaną odsłoną serii Resident Evil, a my – tradycyjnie już – dostarczamy Wam konkretną porcję ciekawostek dotyczących tej produkcji. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o braku polskiej wersji językowej skutecznie odstrasza wielu potencjalnych nabywców tego survival horroru w naszym kraju, ale mimo wszystko uważamy, że warto Resident Evil Village dać szansę. Być może przekonają Was do tego właśnie nasze materiały, bo postanowiliśmy zebrać wszystko to, co udało nam się stworzyć, w jednym miejscu.

Większość grafik, które tutaj widzicie, została lub zostanie opublikowana na naszych profilach społecznościowych – Instragramie i Facebooku. Mimo wszystko postanowiliśmy wrzucić je również na naszą stronę, bo – jak sami często podkreślacie – nie każdy z Was społecznościówek używa. Materiały są wolne od spojlerów, chyba, że wyraźnie oznaczono je na początku tekstu napisem w żółtym kolorze.

Oprócz zamieszczonych grafik, warto też zwrócić uwagę na to, co o Resident Evil napisaliśmy na samej stronie. Jeszcze przed premierą poświęciliśmy trochę miejsce Polce, Helenie Mańkowskiej, która użyczyła swojej twarzy Alcinie Dimitrescu – jednej z najbardziej rozponawalnych bohaterek horroru. Nasz kolega Mateusz wyprodukował też krótki tekst o zabawnym osiągnięciu/trofeum, polegającym na odwiedzeniu wszystkich dziesięciu latryn znajdujących się w tytułowej wiosce. Na koniec gorąco zachęcamy Was do udziału w ankiecie, która powie nam, czy taka forma prezentowania ciekawostek przypadła Wam do gustu.

Czy podoba Ci się taka forma prezentowania ciekawostek na naszej stronie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...