W Cyberpunk 2077 znajduje się ukryty pokój Redów – pokazujemy, jak go znaleźć

Zdajemy sobie sprawę z tego, że aktualnie jesteście zajęci paleniem miasta Night City wraz z Johnnym Silverhandem, ale jeśli chcecie zrobić sobie małą przerwę od tego procederu, to polecamy Waszej uwadze nietypową i ukrytą przed wścibskimi ludźmi miejscówkę. W środku będziecie mogli wygodnie rozsiąść się na kanapie, odpalić ogromny telewizor i obejrzeć zdjęcia deweloperów, którzy dostarczyli nam wydaną dziś grę Cyberpunk 2077.

Sala Redów, bo tak ją sobie nazwiemy, zlokalizowana jest w dzielnicy Watson, niedaleko mieszkania, które zajmuje V. Można się tutaj udać już na początku rozgrywki, a konkretnie po zaliczeniu zadania „Ostatnia taka robota”, o którym zresztą wspominaliśmy już dziś przy innej okazji. Dostępu do wnętrza broni zasłona przemysłowa, która na dodatek zabezpieczona jest sześciocyfrowym kodem. Skąd go wziąć? Prawdopodobnie już go macie, bo został on uwzględniony w wiadomości od studia CD Projekt Red, która została dołączona do każdego egzemplarza Cyberpunka 2077. Dla porządku dodamy, że wspomniany kod to „605185”.

Kiedy uda nam się sforsować drzwi, możemy zwiedzić główne pomieszczenie. Na pierwszy rzut oka nie ma tu niczego interesującego, ale sytuacja zmieni się, jeśli usiądziemy na kanapie. Gra udostępni wówczas opcję włączenia telewizora i gdy to zrobimy, na ekranie zaczną pojawiać się zdjęcia autorów erpega. Pokaz do krótkich nie należy, ale warto poświęcić mu parę chwil. Kto wie, może nawet kogoś rozpoznacie?

Instrukcję dotarcia do ukrytej sali, a także krótki pokaz fotografii, znajdziecie na zamieszczonym wyżej filmie.