W nowym zwiastunie Cyberpunka 2077 Redzi ukryli wiadomość dla fanów

Firma CD Projekt Red od dawna znana jest z tego, że w zwiastunach gry Cyberpunk 2077 umieszcza różne ukryte wiadomości i nie inaczej jest tym razem. Wczorajszy zwiastun, przygotowany na okoliczność premiery mocno oczekiwanego erpega, zawiera specjalny komunikat skierowany do fanów, stanowiący swoiste podsumowanie procesu powstawania najnowszego dzieła Redów. Deweloperzy nie tylko dziękują w nim wszystkim osobom, które towarzyszyły im w tej długiej i niekiedy dość wyboistej podróży, ale potwierdzają też to, jaka przyszłość czekać będzie debiutujący jutro tytuł. Chodzi tu o duże rozszerzenia podstawki i zdecydowanie mniejsze, darmowe dodatki.

Komunikat ukryty jest na samym końcu filmu i zajmuje dosłownie jedną klatkę, dlatego nie wszyscy byli w stanie w ogóle go dostrzec. Dla Waszej wygody przetłumaczyliśmy całą wiadomość, dzięki czemu nie musicie jej już szukać samodzielnie. Co ciekawe, z naszych obserwacji wynika, że plansza pojawia się wyłącznie w anglojęzycznej wersji zwiastuna. Sprawdzaliśmy pod tym kątem również polski trailer, ale nie udało nam się odnaleźć rodzimego odpowiednika odezwy.

Pełna treść komunikatu znajduje się poniżej. Wyrażamy nadzieję, że wybaczycie nam drobne korekty w jego treści. Zmodyfikowaliśmy nieznacznie ten tekst, żeby lepiej się to wszystko czytało, nie zmieniając oczywiście sensu wypowiedzi.

Oczekiwanie na Cyberpunka 2077 już prawie się skończyło. To była długa podróż, więc przede wszystkim chcemy podziękować Wam wszystkim za to, że towarzyszyliście nam w tej drodze. Wiemy, że gra wzbudza spore zainteresowanie i już wkrótce wszyscy będziecie mogli ocenić, czy podołaliśmy temu zadaniu, czy też nie.

Dzień premiery to zawsze mieszanka podniecenia i nieustannych nerwów, a ponieważ jest to pierwsza opracowana przez nas gra, która nie jest Wiedźminem, skłamalibyśmy mówiąc, że nie chcemy zobaczyć, co myślicie, gdy już zatopicie w niej zęby. Tym zwiastunem wyrażamy gotowość do przekazania naszego Cyberpunka 2077 w Wasze ręce.

Staraliśmy się stworzyć najbardziej wciągający jak dotąd świat i wierzymy, że opowieści, które czekają na Twoje odkrycie oraz relacje, które nawiążesz podczas pobytu w Night City, pozostaną z Tobą przez długi czas.

Wspomnieliśmy już wcześniej, że szykujemy dodatki i choć nie jesteśmy jeszcze gotowi mówić o szczegółach, to wiedzcie, że wiele nauczyliśmy się z naszej pracy zarówno nad Sercami z Kamienia, jak i Krwią i winem. Planowane rozszerzenia przeniosą Cię jeszcze głębiej w świat Cyberpunka 2077, oferując obszerną, napędzaną fabułą zawartość, która da Ci możliwość dokonywania trudnych wyborów dzięki narracji, której tak szybko nie zapomnisz.

Ale zanim tam dotrzemy, najpierw ofiarujemy Wam darmowe DLC na początku 2021 roku. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku Wiedźmina 3, spodziewajcie się, że te niespodzianki dorzucą kilka fajnych rzeczy do Night City i wprowadzą jeszcze więcej życia w świecie mrocznej przyszłości. Mamy nadzieję, że nie możecie się ich doczekać!

Chcemy zakończyć tę wiadomość prośbą. Kiedy już zagrasz lub ukończysz grę, to będziemy zachwyceni, jeśli wrócisz do nas i powiesz nam, kim był Twój V. Nasze fora i media społecznościowe są dla Ciebie. Chcemy wiedzieć, czy podobało Ci się Night City i jakich wyborów dokonałeś. Stworzyliśmy dla Ciebie ogromny świat, w który możesz wskoczyć i opowiedzieć nam swoją historię.