Zasilacz konsoli Xbox Series S kryje małą niespodziankę

Choć nikomu nie polecamy grzebania w nowo zakupionej konsoli, to jesteśmy przekonani, że znajdą się ludzie, którzy chętnie przyjrzą się temu, co firma Microsoft wsadziła do obudowy nowego Xboksa z serii S. To właśnie dla nich gigant z Redmond przygotował małą niespodziankę we wnętrzu urządzenia. Jest nią symbol Master Chiefa, głównego bohatera gier z serii Halo – również tworzonych przez ten koncern.

Ikona, a konkretnie hełm wspomnianej wyżej postaci, została wytłoczona na zasilaczu konsoli. Można bez problemu przyjrzeć się jej już teraz, bo Microsoft przytomnie opublikował ilustrację, która prezentuje wszystkie komponenty Xbox Series S. Grafikę znajdziecie zresztą u góry tekstu, a poniżej zbliżenie na zasilacz, gdzie umieszczono symbol.

Ukrywanie różnych symboli lub wiadomości w konsolach nie jest tak naprawdę niczym nowym. Pozdrowienia z Seattle (aglomeracji, gdzie znajduje się kwatera główna „zielonych”) są obecne w każdym padzie do Xboksa One, a żeby zobaczyć ten komunikat, wystarczy otworzyć pojemnik na baterie w kontrolerze. Identyczne hasło znalazło się też na obudowie konsoli Xbox One S, choć jest tak malutkie, że na pierwszy rzut oka trudno je zauważyć.

Konsola Xbox Series S, podobnie zresztą jak jej starsza siostra – Xbox Series X – zadebiutuje na rynku 10 listopada 2020 roku i będzie kosztować 1349 złotych.