Zobacz nowe intro i scenę spotkania Tommy’ego z detektywem w remake’u Mafii!

Sygnowaliśmy to Wam wcześniej na naszym profilu facebookowym, ale teraz możemy powiedzieć już to wprost – ponad miesiąc przed premierą ograliśmy obszerny fragment remake’u Mafii, a konkretnie pierwsze pięć rozdziałów opowieści (do wyścigu włącznie) o karierze skromnego taksówkarza we włoskiej rodzinie mafijnej. Z tej okazji na naszych kanałach pojawi się mnóstwo ciekawostek, a już teraz chcemy zaprezentować Wam zmodyfikowane w Edycji Ostatecznej intro, a także pierwszą scenę z gry, czyli spotkanie Tommy’ego Angelo z detektywem Normanem.

Film możecie zobaczyć poniżej. Weterani pierwowzoru szybko zauważą, że początkowa sekwencja okraszona jest tą samą muzyką i ma łudząco podobne sceny, ale twórcy remake’u i tak mocno usprawnili całość, zmieniając położenie kamery. Jeśli chodzi o żelazne punkty, takie np. jak przelot nad latarnią morską i kościołem czy szalony rajd ulicami Lost Heaven (tym razem nie w tunelu), to również są one obecne.

Mocno zmieniona została natomiast scena spotkania Tommy’ego z Normanem. To detektyw przychodzi do lokalu, a nie gangster, cała rozmowa również przebiega zupełnie inaczej. Dość powiedzieć, że od razu zasygnalizowana jest w niej śmierć największego wroga rodziny Salierich, czyli Dona Morellego.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych reakcji, więc podzielcie się komentarzem i koniecznie oddajcie głos w ankiecie. Więcej ciekawostek z odświeżonej Mafii już niebawem, będzie o czym mówić, to pewne.

Czy podoba Ci się nowe intro w remake'u Mafii?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...