Quiz! Czy potrafisz wymienić wszystkie kochanki Geralta z serii gier Wiedźmin?

Nie ukrywamy, że jesteśmy ogromnie zaskoczeni popularnością pierwszego w historii quizu, który pojawił się na łamach naszego serwisu w minioną środę. Coś, co miało być jednorazowym eksperymentem, spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Dość powiedzieć, że wyzwanie podjęło blisko dziesięć tysięcy osób, a 89% ankietowanych przez nas Czytelników stwierdziło, że pomysł jest dobry i warto go kontynuować. Postanowiliśmy więc pójść za ciosem.

Drugi quiz również dotyczy gier z cyklu Wiedźmin, ale tym razem związany jest on nie z potworami, a z kobietami. Poszperaliśmy mocno w każdej odsłonie serii i wypisaliśmy wszystkie znane nam niewiasty, które mogły mieć lub obowiązkowo miały fizyczny kontakt z wędrownym zabójcą potworów. Zrobiła się z tego całkiem pokaźna lista, bo trafiło na nią aż 39 kochanek!

Warto jednak od razu zaznaczyć, że nie są to wszystkie partnerki Geralta, z którymi można było w trzech Wiedźminach odbyć stosunek. Całkowicie pominęliśmy kobiety, które nie miały imienia lub jakiegoś pseudonimu (np. Czerwonowłosa lub Mała Frania), bo uznaliśmy, że wpisywanie słowa „kurtyzana” nie ma tutaj wielkiego sensu. Jednocześnie uważamy, że test jest cholernie trudny. Daliśmy listę kilku weteranom serii do przejrzenia i przyznali oni, że nie pamiętają oni większości imion/ksyw pań do towarzystwa obecnych w zamtuzach, a tych jest całkiem sporo.

W pierwszym Wiedźminie sceny seksu były umowne, ale zamieściliśmy na liście również te panie, których karty zdobywaliśmy.

Dokładne zasady działania quizu znajdziecie poniżej. Zastrzegamy sobie prawo do popełnienia błędów, bo choć listę konstruowaliśmy nadzwyczaj starannie, to nie da się ukryć, że mogliśmy o kimś zapomnieć. Wpadki raportujcie w komentarzach na naszym profilu facebookowym, a my postaramy się wprowadzić poprawki tak szybko, jak to będzie możliwe. Bardzo gorąco prosimy Was też o wypełnienie ankiety, która znajduje się pod właściwym quizem.

JAK DZIAŁA TEN QUIZ?

Test zostaje odpalony po naciśnięciu zielonego przycisku „Play” i w tym momencie zaczyna być odmierzany czas (na wytypowanie wszystkich poprawnych haseł daliśmy Wam maksymalnie 15 minut). Odpowiedzi należy wpisywać ręcznie w pole „Enter answer”, przy czym pamiętajcie, że hasła nie trzeba potwierdzać. Jeśli imię lub pseudonim pokrywa się z tym, które znajduje się na liście, to automatycznie zostaną one ujawnione, a na Waszym koncie pojawi się punkt. Jeżeli nie macie już pomysłów na kolejne odpowiedzi i będziecie chcieli wypełnić puste pola, to po prostu kliknijcie na napis „Give Up” pod licznikiem czasu. Test honoruje różne odpowiedzi, kiedy dana postać jest znana pod kilkoma imionami. W kilku przypadkach zaszyliśmy też różne ułatwienia przy wpisywaniu, gdy dane imię jest dość skomplikowane i łatwo popełnić w nim błąd. Miłej zabawy!

Z jakiej serii gier chcielibyście się przetestować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...