Quiz! Czy potrafisz wymienić wszystkie potwory z Wiedźmina 3?

Doskwiera Ci nuda na kwarantannie? Nie masz w co grać? To może sprawdzisz się w pierwszym i (miejmy nadzieję) nie ostatnim quizie z wiedzy o grach komputerowych? Podobne zabawy robi od niedawna nasz ulubiony serwis piłkarski Weszło, więc postanowiliśmy ordynarnie podkraść ten pomysł i przygotować coś podobnego, tym razem jednak z naszego podwórka. Na pierwszy ogień poszedł doskonale znany przez wszystkich Wiedźmin 3, a konkretnie jego bestiariusz. Zanim jednak weźmiecie się za testowanie pamięci, to koniecznie przeczytajcie to, co napiszemy poniżej.

Sprawa jest szalenie prosta. Należy wymienić wszystkie potwory, które pojawiły się w trzecim Wiedźminie i jego dwóch oficjalnych rozszerzeniach, czyli w Sercach z kamienia oraz Krwi i winie. Dane wyciągnęliśmy bezpośrednio z wbudowanego do gry bestiariusza, ale kompletnie pominęliśmy stwory z unikatowymi nazwami, które są tak naprawdę bossami reprezentującymi określone gatunki (świetnym przykładem jest Skrzekacz czy Licho ze studni). Odpowiedzi są proste i konkretne, prosimy podać typ stwora i nic więcej, pamiętając, że nazwy kilkuczłonowe trzeba wpisać w całości!

Quiz działa tak, że po naciśnięciu zielonego przycisku „Play” zaczyna być odmierzany czas – na rozwiązanie testu daliśmy Wam maksymalnie piętnaście minut. Odpowiedzi wpisujemy z palca w pole „Enter answer”, przy czym należy pamiętać, że nie trzeba hasła potwierdzać. Jeśli dany wyraz pokrywa się z tym, które znajduje się na liście, to automatycznie zostanie on ujawniony, a na Waszym koncie pojawi się punkt. Jeśli nie macie już absolutnie żadnego pomysłu i będziecie chcieli zobaczyć pozostałe odpowiedzi, to po prostu klikacie na „Give Up” pod licznikiem czasu. Nagród nie ma żadnych, liczymy, że będziecie się po prostu dobrze bawić, zwłaszcza, że jedno z haseł jest dość podchwytliwe.

Nie wiemy, czy zrobimy takich testów więcej – zobaczymy, jakim wzięciem będzie cieszyć się ten pierwszy. Zainteresowanych zachęcamy do podzielenia się komentarzem na naszym profilu facebookowym. Udzielcie też odpowiedzi w ankiecie, która znajduje się na pod quizem. Powodzenia!

Mamy nadzieję, że o żadnym stworze nie zapomnieliśmy! Zawsze trzeba zakładać taką możliwość, więc nie bijcie za mocno.

Czy chcesz zobaczyć u nas więcej tego typu quizów, niekoniecznie o Wiedźminie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...