Na nasz profil instagramowy wrzuciliśmy już 2000 postów!

Niespecjalnie lubimy się chwalić, ale tym razem postanowiliśmy zrobić wyjątek, bo nadarzyła się ku temu doskonała okazja. Na naszym profilu instagramowym, któremu od dłuższego czasu staramy się poświęcać równie dużo uwagi, co innym aktywnościom, wrzuciliśmy już okrągłe 2000 postów!

Początkowo profil ten miał być jedynie dodatkiem do głównego dania, ale z czasem zaczęliśmy traktować go coraz bardziej poważnie i teraz ewoluuje on w stronę samodzielnego bytu, zawierającego treści, które nie będą powielane na naszych innych kanałach. Powoli się do tego faktu przygotowujemy, więc jeśli lubicie dostarczane przez nas treści, to jest to dobry moment, żeby dołączyć do szerokiego grona fanów, czyli ponad 24 tysięcy osób. Oczywiście profil najlepiej jest obserwować za pomocą smartfona, ale jeśli ktoś ma na to ochotę, może to również robić za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych – link znajdziecie w pierwszym akapicie.

Z ciekawości sprawdziliśmy, jak dużą część publikowanych treści stanowią posty związane z Wiedźminem. Okazało się, że nie jest ich aż tak wiele, jak niektórzy sądzą, bo obrazki nawiązujące do trylogii studia CD Projekt Red, Gwinta, Wojny krwi i serialu (owszem, zdarzało się), stanowią 15,1% całości.

Około 80% treści publikowanych na naszym profilu to typowe ciekawostki, do których przyzwyczailiśmy Was przed laty na kanale facebookowym. Oprócz tego prężnie działa tam kalendarium, a resztę stanowią zapychacze w postaci cytatów z gier i memów. Proporcje te nie zmienią się w przyszłości, choć mamy kilka pomysłów, jak uatrakcyjnić naszą ofertę. Przekonacie się o tym wkrótce.

Na koniec jeszcze raz zachęcamy Was do śledzenia naszych poczynań na Instagramie. Jeśli dobrze liczymy, to następny okrągły wynik będziemy świętować jeszcze w tym roku.

KWESTIA WSPÓŁPRACY

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu – można to zrobić m.in. za pomocą formularza dostępnego na stronie. Posty publikowane na naszym profilu instagramowym docierają do ponad 50 tys. osób tygodniowo, a ich łączna liczba wyświetleń wynosi na tę chwilę 480 tysięcy – tutaj również mówimy w przedziale tygodniowym.