Twórcy gry Metro Exodus pomogli oświadczyć się jednemu z fanów

Wybrance swojego serca można oświadczyć się na wiele różnych sposobów, ale nie czarujmy się – tylko te nieliczne zasługują na miarę naprawdę oryginalnych. Takim właśnie wyczynem popisał się jeden z fanów serii Metro, który do zadania najważniejszego pytania w życiu postanowił wykorzystać deweloperów ze studia 4A Games i wydany zaledwie kilka dni temu dodatek Sam’s Story do gry Metro Exodus.

Aleksandr, bo tak nazywa się główny bohater tej opowieści, chciał koniecznie zrealizować oświadczyny za pomocą najnowszej odsłony cyklu Metro, więc skontaktował się z jej deweloperami i poprosił ich o umieszczenie w grze napisu, który mógłby następnie pokazać swojej partnerce. Nadarzała się ku temu doskonała okazja, bo Ukraińcy planowali właśnie wydanie drugiego dodatku o nazwie Sam’s Story, w którym jeden z członków drużyny Artema opuszcza ją i wyrusza w daleką podróż do Władywostoku. Kluczowy był tutaj termin. Premierę rozszerzenia zaplanowano na 11 lutego, a więc trzy dni przed Dniem Zakochanych. To dawało Aleksandrowi trochę czasu na przygotowania, bo fan planował oświadczyć się w Walentynki.

Fanni, bądź moją żoną!

Obie strony dogadały się, że napis „Fanni, bądź moją żoną” zostanie umieszczony na dachu jednego z budynków w wirtualnym Władywostoku i faktycznie, uważni gracze bez trudu odnajdą go podczas eksploracji miasta w Sam’s Story. Nie wiemy dokładnie, w jakich okolicznościach Fanni odczytała pozostawioną dla niej wiadomość, ale jesteśmy pewni, że cała operacja się udała. Poinformowało o tym samo studio 4A Games, któremu Aleksandr zawdzięcza te niezwykle oryginalne zaręczyny. Najwyraźniej fan skontaktował się ponownie z deweloperami i przekazał, że misja została zakończona sukcesem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować Aleksandrowi pomysłu, Fanni tak obrotnego narzeczonego, a studiu 4A Games tak miłych pracowników, że bez wahania zgodzili się oni pomoc miłośnikowi ich gier. Czapki z głów!

Jak Ci się podoba pomysł Aleksandra?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...