Wiedźmin na Pornhubie przegrywa nawet z Pokemonami

Niedawno, jak co roku o tej porze, swoje przebogate statystyki ujawnił bodaj największy serwis z filmami pornograficznymi, czyli Pornhub. Nas oczywiście najbardziej zainteresowały dane dotyczące gier komputerowych, i jak się okazuje, fantazja ludzi potrafi nieźle zaskoczyć. Roznegliżowane czarodziejki z Wiedźmina i kąpiący się Geralt zostali bowiem daleko w tyle, a wyprzedzają ich nie tylko wojowniczki z Mortal Kombat czy postaci z Borderlands 3, ale i Pokemony!

Wśród najbardziej wyszukiwanych filmików po tytułach gier, marka Wiedźmin znalazła się dopiero na dziesiątym miejscu. Pierwszą lokatę niezmiennie okupuje Overwatch z małą zwyżką w tym roku, za to Fortnite zaliczył spory spadek w procentach, choć nadal utrzymał się na drugim miejscu. Brązowy medal przypadł pociesznym Pokemonom, a świetny debiut zaliczyło Apex Legends. Za Wiedźminem znalazły się za to tak uznane marki, jak WarCraft, Mass Effect czy Tomb Raider z niedawną ikoną seksapilu, czyli Larą Croft.

To zestawienie nijak ma się do najpopularniejszych wyszukiwań według konkretnych bohaterów z gier. Tutaj bowiem Lara Croft uzyskała drugie miejsce, a postaci z Wiedźmina nie znajdziemy żadnej na liście z 28. pozycjami. W pierwszej dziesiątce dominuje ekipa z Overwatacha oraz gier Nintendo – Mercy, Mei, D. Va i Super Mario. Ogromny wzrost zarejestrowała Nina z Tekkena i Maya z serii Borderlands. A na pierwszym miejscu znalazła się… księżniczka Zelda!

Popularność Wiedźmina najprawdopodobniej szybko się zmieni za sprawą premiery wyczekiwanego serialu na platformie Netflix. Tylko w tej sytuacji postacie Sapkowskiego wylądują w kategorii „Filmy i bohaterowie z TV”, mierząc swoją popularność z Avengersami, Harley Quinn czy… Family Guyem. Za rok przekonamy się jak sobie poradzili.