Jest mod, który podmienia Geralta z Wiedźmina 3 na Henry’ego Cavilla z serialu Netflixa

Aż dziw bierze, że nikt nie wpadł na to wcześniej, ale w końcu się udało. Kilka tygodni po udostępnieniu pierwszego trailera serialu Wiedźmin, jeden z fanów uniwersum stworzył model Geralta w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, który do złudzenia przypomina Henry’ego Cavilla. Autor modyfikacji – człowiek znany w serwisie Nexus pod pseudonimem Adnan4444 – stworzył nawet wariant twarzy o dużej toksyczności, kiedy Biały Wilk nafaszeruje się eliksirami oraz okrągły, książkowy, medalion.

Twórca moda nie ukrywa, że jego dzieło jest dopiero bazą do dalszych usprawnień, ale wszyscy zainteresowani mogą pobrać już teraz i cieszyć się buźką brytyjskiego aktora w Dzikim Gonie. Nakładka uwzględnia poprawioną twarz Geralta zarówno w wersji ogolonej, jak i noszącego brodę, choć ta ostatnia nie jest jeszcze w pełni dopracowana. Autor zaleca pobranie kilka dodatkowych modyfikacji wizualnych, żeby efekt końcowy był lepszy. Ich listę znajdziesz na stronie poprawki, do której link umieściliśmy na końcu niniejszego artykułu.

Nie pij tyle Geralt!

Modyfikacja zadebiutowała w sieci wczoraj i na razie cieszy się umiarkowanym powodzeniem fanów. Najwyraźniej niewiele osób chce widzieć Cavilla w grze, co jest w pewnym sensie zrozumiałe. To właśnie miłośnikom serii stworzonej przez studio CD Projekt Red, wizja twórców serialu Netflixa podoba się najmniej i to oni publicznie wyrażają swoje niezadowolenie w tym temacie. Być może sytuacja zmieni się po premierze Wiedźmina, która powinna nastąpić jeszcze w tym roku. Czas pokaże.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzin strony moda w serwisie Nexus. Warto zwrócić uwagę na opis przygotowany przez autora, żeby uzyskać jak najlepszy efekt.