Znalazł się śmiałek, który zabił wszystkich bossów w Sekiro jedną ręką

Dla wielu ludzi spotkanie z Sekiro: Shadows Die Twice to czołowe zderzenie na autostradzie z jadącą na pełnym gazie ciężarówką. Gra wymaga piekielnej zręczności, więc nawet pokonanie pierwszego pełnoprawnego bossa, który zaszczyca nas swoją obecnością niedługo po rozpoczęciu zmagań, okazuje się nie lada wyzwaniem. Gyoubu Masatakę Oniwę pokonało zaledwie 52,9% posiadaczy konsol PlayStation 4 i 60,2% użytkowników Steama. Niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że jednoręki Wilk napotyka na swojej drodze przeciwników trudniejszych niż grubas, który dosiada konia zawdzięczającego imię jednemu z antagonistów serii Tenchu.

Oczywiście Sekiro nie wszystkim sprawia tyle problemów. Istnieją gracze, którzy zdołali kilkukrotnie ukończyć grę i zobaczyć wszystkie dostępne zakończenia opowieści, niektórzy z nich szukają więc nowych wyzwań. Już niedługo przez media przetoczą się historie o ludziach pokonujących Sekiro na matach od tańczenia, gitarach, bez żadnego trafienia lub zabijających wszystkich bossów jedną ręką. Ten ostatni przykład jest już zresztą faktem.

Użytkownik Reddita ukrywający się pod pseudnonimem Reiz0w opublikował wczoraj dowody na to, że ukończył grę wykorzystując wyłącznie swoją prawicę. Z jego relacji wynika, że zajęło mu to niespełna dziesięć godzin, a zrobił to na pececie wyposażonym w pad od Xboksa One. Ten kontroler niewątpliwie mu pomógł, bo urządzenie Microsoftu ma lewą gałkę położoną nieco wyżej niż konkurencyjny sprzęt Sony, a to oznacza, że mógł bez problemu dosięgnąć pozostałych przycisków, które odpowiadają za blokowanie i zadawanie ciosów.

Poniżej zamieściliśmy film przedstawiający walkę z ostatnim bossem, a wszystkich zainteresowanych odsyłamy na youtube’owy kanał gracza, gdzie znajduje się dedykowana pozostałym bossom playlista. Czapki z głów!